10:29

Чиновники ГПУ не підтримують позицію Юрія Луценка щодо надання українцям права на захист

photo_2017-03-09_10-23-33Перший заступник Генерального прокурора Дмитро Сторожук відмовився надати народному депутату Юрію Дерев’янко («ВОЛЯ») відповідь щодо кількості злочинів, скоєних за допомогою легальної вогнепальної зброї упродовж 2014-2016 років.

Ця інформація є надзвичайно важливою, адже повністю розвінчає міф влади про те, що, мовляв, якщо українцям надати право користуватися зброєю для самозахисту, то вони «одне одного перестріляють».

Насправді, переважна більшість злочинів скоюється за допомогою нелегальної зброї, яку неможливо ідентифікувати. Людина ж з легальною зброєю, що пройшла ідентифікацію у кулегільзотеці, навряд чи буде використовувати її неправомірно, адже це те ж саме, що залишити на місці злочину власний паспорт.

Саме цю інформацію ретельно приховують від суспільства чиновники ГПУ, що є дуже дивним, адже генпрокурор Юрій Луценко неодноразово заявляв, що він «ЗА» надання громадянам права володіти та використовувати зброю для самозахисту. Ось лише одна цитата з його інтерв’ю «Цензору» на цю тему: «Я впевнений, що кращим стримуючим фактором проти озброєного злочинця є вірогідність озброєного громадянина».

photo_2017-03-09_10-23-52

Наразі ми чекаємо відповіді на аналогічне питання від керівника МВС Арсена Авакова.