10:47

Костянтин Лєснік: «Я підтримаю будь-кого, хто ухвалить Закон про цивільну зброю і боєприпаси»

Я аполітичний громадянин. І не тому, що лінивий, а тому що мій аналітичний склад розуму та знання історії все життя підказували мені, що досконалу, роками створену і відшліфовану систему може зруйнувати лише терор. Маю надію, що історичних прикладів приводити не треба?

А на терор я не згоден і не хочу класти своє життя і життя рідних заради сумнівних ідеалів.

Весь час вважав, що мій голос купити неможливо. І на вибори здебільшого не ходжу. Але зараз відверто заявляю, що проголосую і буду голосувати за ту партію, яка ухвалить законопроект 1135-1, який ще з весни 2014 застряг у славних кабінетах славного парламенту. Їм бо #неначасі!

Цей законопроект розробляли кращі фахівці юристи, інструктори, військові, спортсмени, більшість з яких я персонально знаю багато років поспіль і в їхній компетенції не сумніваюся ні на хвилину. Сам я також трошки приймав участь у його розробці. Дуже трошки.

Так ось – я гарантую свій голос на протязі 5 років тій партії, що його запровадить його в дію. Більше того, я впевнений, що ця партія, окрім мого голосу, після прийняття цього закону, гарантовано отримає 11%-25% голосів виборців.

Але це будуть «високоякісний електорат» – не бабусі за гречку, яким байдуже за кого і коли, а представники середнього класу – мислячі, незалежні люди, і підкупити їх неможливо.

Так що – давайте!

P.S. Якщо ще зменшите мито на вживані авто і розгоните податкову поліцію – отримаєте всі 40%

 Костянтин Лєснік

zbroya.info