Наша ЗБРОЯ і ВОЛЯ

Українці є єдиною в світі козацькою нацією. Про це ми говоримо в своєму гімні і беззаперечно визнаємо період козаччини стартом власної нації.

Козак є особисто вільною та озброєною людиною. Саме тому ми обіцяємо покласти за свободу найцінніше, чим володіємо – душу і тіло. Наші слова не розходяться з ділом і вся історія України є історією боротьби за волю.

Воля і зброя. Зброя і воля. Без цих двох атрибутів немає козака. А відтак – немає українця.

Воля є нашим світоглядом, нашою екзистенцією. А зброя є інструментом забезпечення цього світогляду.

Зброя була настільки звичною для українця, що, ковзаючи поглядом по картинах минулого, ми навіть не виділяємо її серед інших речей: ось кінь, ось хата, ось бандура,  ось люлька, ось рушниця. Ознаки звичайного побуту.

Інакше не могло і бути. Народ, який завжди жив на фронтирі і захищав Цивілізацію від Орди, не міг поводитися інакше. Йдеш за плугом – маєш зброю за спиною. Пораєшся вдома – маєш зброю біля дверей. Їдеш верхи – тримаєш зброю під рукою.

Натомість, раби зброї не мали – ніколи. Володіти зброєю їм було заборонено під страхом смертної кари. Мабуть, цей страх закріпився генетично. І люди, які сьогодні бояться зброї і виступають за її заборону, навіть не підозрюють, що в них говорить кров їхніх колись поневолених предків.

Радянська влада поставила показовий експеримент над нами. Побоюючись повстань, СРСР заборонив зброю – безправній «трудящій масі» вона була зайва. Людські втрати українців протягом ХХ сторіччя були настільки великими, що козацький ген майже зник. І сьогодні ми досі не подолали наслідки цього «експерименту».

Сучасна влада сповідує той же принцип. Для перерозподілу активів на свою користь їм не потрібні вільні озброєні громадяни – їм потрібне «народонаселення», яке буде мовчки спостерігати за грабунком країни.

Саме цей страх – страх втратити награбоване – стоїть за розмовами можновладців про неготовність українського суспільства володіти зброєю. Страх рухає ними, коли вони забороняють зброю нам, і водночас озброюються самі.

Єдина справжня опозиція яка існує сьогодні в Україні – це опозиція між громадянським суспільством, яке прагне змін і олігархічною владною системою, яка розглядає країну як ресурс власного збагачення. Навіть зовнішня загроза є для них меншим злом, ніж власні озброєні громадяни.

Саме тому рух за зброю є рухом за волю. Поверненням українців до своєї сутності.

Для володіння зброєю нам не потрібен дозвіл держави. Мати зброю – таке ж невід’ємне  право людини, як і право на повагу до гідності, свободу пересування чи світогляду.

Партія «ВОЛЯ» докладе всіх зусиль, щоб вільне володіння зброєю та право народу на повстання проти диктатури та узурпації влади було закріплене в Конституції та законодавстві України. Для цього ми розпочинаємо масштабну суспільно-політичну кампанію, метою якої є прийняття ліберального закону про зброю, який врегулює сферу володіння та застосування зброї з метою захисту себе, своїх прав і свобод, демократичного ладу України, її цілісності та незалежності.

Долучайтеся! Нам знадобиться ваша підтримка.