09:57

Мочанов виступив за якнайшвидшу легалізацію зброї

Громадський діяч Олексій Мочанов виступив за легалізацію зброї в Україні.

Таку заяву він зробив в програмі «суб’єктивним підсумки дня» на телеканалі NewsOne.

«Щиро сподіваюся на те, що закон про вільний обіг зброї буде прийнятий. Також буде прийнято велику кількість поправок в законодавство щодо того, на підставі чого ми можемо це зброя купувати і застосовувати», — підкреслив Мочанов.

Разом з тим він зазначив, що перш ніж дістати зброю і здійснити постріл, необхідно подумати, через скільки років ти зможеш вийти на свободу, після цього вчинку:

«Пам’ятайте одне — зброя, як і влада, популярність або слава, — це не привілей, а величезна відповідальність».

Також він висловив переконання, що дозвіл на зброю повинні видавати магазини-дистриб’ютори, а не Міністерство внутрішніх справ. Крім цього необхідно мінімізувати кількість довідок, які потрібні для отримання дозволу на зброю.

«У негідників, яким треба, і так давним-давно на руках є достатня кількість зброї. Практично ніколи злочину не відбуваються із зареєстрованої зброї, це маячня і дурість. Вважаю, що будь-який громадянин України, пройшовши певні процедури, має право купити собі стовбур» , — заявив Мочанов.

Однак він в черговий раз нагадав, що зброя — це не іграшка, тому необхідно ходити в тир, вчитися стріляти і поводитися зі зброєю.


Як повідомляв NewsOne раніше, у Верховній Раді розробляють законопроект про легалізацію вогнепальної зброї, який може бути проголосований вже цієї осені.