08:29

Нацполіція нагородила жителя Київщини, який застрелив грабіжника

Чоловік врятував свою сім’ю, вистріливши з карабіна в розбійника, що увірвався в дім.

Відважного жителя с. Сухолуччя Сергія Вакульчика, якому вдалося не тільки захистити рідних, а й знешкодити особливо небезпечну банду розбійників із Російської Федерації, сьогодні відзначив іменним наручним годинником та подякою очільник поліції Київщини Дмитро Ценов та його заступник Андрій Нєбитов.

Інцидент стався пізно ввечері 29 березня. Тоді п’ятеро молодиків, маючи при собі ломи, ножі та пістолет, увірвалися в будинок 43-річного Сергія та почали катувати його дружину, вимагаючи віддати гроші та коштовності з сейфу. Не розгубившись, господар будинку, мисливець зі стажем, вистрелив у нападника з власного зареєстрованого мисливського карабіну. Від вогнепального поранення злочинець одразу ж помер.

Жителя Київщини, який застрелив грабіжника і допоміг знешкодити банду з РФ, нагородила Нацполіція 01

Жителя Київщини, який застрелив грабіжника і допоміг знешкодити банду з РФ, нагородила Нацполіція 02
Проведеними оперативними та злагодженими діями поліцейських трьох підозрюваних, вихідців із Дагестану, упродовж декількох годин було затримано. Четвертого грабіжника оголошено у розшук.

Співробітники поліції Київщини не затримували господаря будинку. За фактом було відкрите кримінальне провадження за ст.118 (умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця) Кримінального кодексу України, для виконання низки слідчих дій.

ЦЕНЗОР