10:05

Поліція вирішила нагородити, а не посадити чоловіка, який застрелив грабіжника

Спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив, що підприємець, який застрелив одного із грабіжників, що увірвалися до його будинку у Київській області та напали на його дружину, показав гарний 20_main_ukr
приклад самозахисту.

На своїй сторінці у Facebook Шевченко прогнозує, що чоловіку не загрожує кримінальна відповідальність за ст. 118 Кримінального кодексу України, а навпаки — він вартий заохочення за допомогу у знешкодженні особливо небезпечної банди.

У коментарі в ефірі програми Сніданок з 1+1 спікер МВС також повідомив, що, згідно з українським законодавством у найгіршому випадку санкція цієї статті передбачає два роки позбавлення волі. Однак на даний час підприємцю, який стріляв, захищаючи свою сім’ю, не повідомляли про підозру і не застосовували до нього запобіжного заходу.

Нагадаємо, 28 березня у Київській області у селі Сухолуччя Вишгородського району під час спроби пограбування 43-річний господар будинку застрелив одного із грабіжників, які увірвалися до будинку та напали на його дружину.

Новое время